Putih Hostel

+ 25

Vyberte si na cestu ten nejlepší hotel ve městě Kapar podle ceny nebo preferencí

Porovnejte výhodné nabídky hotelu Putih Hostel ze stovek webů na jednom místě

Hledejte výhodnou nabídku s možností bezplatného zrušení nebo vynikajícím hodnocením

Porovnejte nabídky pokojů a ceny

Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku
1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

Rychlá fakta

Příjezd od:
14:00
Odjezd před:
12:00

Vybavení

Wi-Fi
Parkování
Klimatizace
Kouření zakázáno
Prádelna
Herní místnost

Více o hotelu Putih Hostel

Putih Hostel

Putih Hostel se nachází v destinaci Klang a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Royal Gallery Selangor je 8,1 km daleko.

Lokalita

Putih Hostel, Lot 66851, Telok Kapas, Rantau Panjang, Kapar, 42100, Malajsie|10,01 km z centra města

Příjezd a odjezd

Příjezd od:

14:00

Odjezd před:

12:00

Užitečné informace

Přistýlky

Kvůli podrobnostem ohledně přidání přistýlek se obraťte přímo na hotel.

Putih Hostel: Často kladené otázky

Putih Hostel je 10.0 km od centra města Kapar.
Putih Hostel se nachází ve městě Kapar v zemi Malajsie a je 10.0 km daleko od centra města Kapar.
V hotelu Putih Hostel se můžete ubytovat od 14:00 a odhlásit se budete muset před 12:00.
Ano, hotel Putih Hostel má parkoviště.
O restauracích v hotelu Putih Hostel nemáme žádné informace, při rezervaci si vše ověřte přímo v hotelu.